Açık Vefk Kullanımı

Açık Vefklerin kullanımında dikkat edilmesi gerekenler

Sevgili danışanlarım;
Bu sayfayı inceliyor iseniz vefk çalışmalarımdan birini temin etmişsiniz demektir.


Öncelikle Allah’ın izniyle kısa sürede etki almanızı temenni eder hayırlı sonuçlar almanızı dilerim. • Çalışmaların ayet olduğunu unutmayarak temiz yerde muhafaza etmeye özen gösterin lütfen.


Kafa karışıklığı olmaması için sıralı olarak anlatmaya çalıştım.

 1. Önünüze bir sürahi ya da kavanoz alın. ( 1 lt kavanoz yeterli olur.)
 2. Açık vefklerden birini sürahi ya da kavanoza dik olarak koyun, üzerini geçecek kadar içtiğiniz su ile doldurun, 2 saat kadar bekletin, yırtmadan çıkarmaya çalışın ve kenara koyun , kurumaya bırakın,
 3. Diğer vefki de aynı şekilde aynı suya koyun , 2 3 saat bekletin, yırtmadan çıkarmaya çalışın, kenara koyun kuruma bırakın.
 4. Bunu yapmamızdaki amaç yazılar silinene kadar tekrar tekrar kullanabilirsiniz. O nedenle ayrı ayrı koyulmasını öneriyorum.
 5. Şimdi elimizde dualı suyumuz hazır oldu.
 6. Bu suyu isterseniz damacana isterseniz de başka suya karıştırarak en az 21 gün olmak üzere içmelisiniz.
 7. Hazırlanan suyu sizi rahatsız ettiyse suyu dilediğiniz kadar seyrelterek gerek yemek yaparken gerekse çay suyuna yada evdeki damacanaya karıştırarak kullanabilirsiniz.
 8. Suyunuz bittiğinde birinci adımdan başlayarak tekrar  su hazırlayabilirsiniz. Kağıtlardaki yazılar tamamen silinene kadar kullanabilirsiniz.

Hayırlı olmasını dilerim.

Not: Mantıklı olması şartı ile her tür sorunuz için bana aşağıdaki iletişim tuşları ile ulaşabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.Günde 21 Adet okunacak

“Eûzü bi kelimatillahi’t-tammati min şerri ma haleka ve zerae ve berae ve minşerri ma yenzilü minessemai ve min şerri ma ya’rucu fiha ve min şerri fitnetilleyli vennehari ve min şerri külli tarikın illa tarikan yatruku bihayrin ya Rahman.”

Anlamı

“Bütün yaratıkların şerrinden; gökten inen ve göğe çıkan her şeyin şerrinden; gecenin ve gündüzün fitnesinden; hayra açılan yollar hariç bütün yolların şerrinden, Allah’ın kusursuz kelamlarına (âyetlerine yani Kur’an’a) sığınırım. Ey Rahman olan Allah’ım (beni muhafaza eyle).”


Sayısız (İstediğiniz kadar) okunabilir

Fatiha Suresi / İnşirah Suresi / la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim


Zikirler

ya fettah – 489 kez / ya selam – 655 kez / ya vedud – 400 kez / ya latif – 129 kez


Kadın danışanlarım adet(regl) dönemlerinde sadece bu kutuyu okuyacaklar.Bu dönemleri geçtiğinde hepsine devam edecekler.

Okuyamadıkları kutucuklardaki sureleri (ve ayetleri) de kaçıncı gün de kaldılar ise o günden itibaren devam ettirebilirler. • Üstte verilen okumaları düzenli olarak en az 41 gün yapmanızı öneririm.
 • Mecburi değildir fakat yapılması vefkin etki etmesine olumlu yönde etkisi olacaktır bilginize.